Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Žlutá jako pampeliška

 

Žlutá je barva plná života a vůně jarních květin. Vypadá velmi vzdušně a klidně a skvěle se hodí pro svatbu v jarních měsících a pro svatby pořádané pod širým nebem. Žlutá také lichotí vaší postavě a to je důvod proč návrháři volí žluté svatební šaty pro dámy, které mají nadváhu. Pokud máte rády jasné a veselé barvy, žlutá bude pro vás skvělou volbou.

Sité odstíny žluté vybírejte jen na drobné detaily jako jsou květiny, boty, mašle nebo ozdoby do vlasů apod., naopak světlé odstíny žluté mohou být použity i na větších plochách jako jsou například svatební šaty.

Pokud uvažujete pouze o žluté svatební kytici nebo aranžmá, výběr je opravdu veliký, měli byste ovšem zvážit aspeskty jako místo konání svatby, roční období nebo téma svatby. 

Pokud se bude svatby konat v krásné zahradě nebo parku, doporučujeme, abyste vybírali květiny romantické a inspirující jako žluté zahradní růže, chryzantény, gerbery, hortenzie, jiřiny nebo karafiáty.

Pro nóbl, elegantní svatbu se hodí tulipány, slunečnice, frézie, orchideje, kaly, lilie nebo kosatce.

Ty z Vás, které touží po jednoduché, elegantní a intimní svatbě můžou vybírat z méně sofistikovaného dekoru a použít narcisky, kraspedie nebo měsíčky.
07.04.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář