Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Žena v červeném

Chtěli byste svoji drahou polovičku něčím překvapit? Zaručeným úspěchem se může pochlubit zájezd do Paříže  pro zamilované.

Je to bezesporu nejromantičtější město na světě – ať už si pod tím představíme kteroukoliv z bezpočtu dominant, jako je řeka Seina, Eiffelova věž, Champs Élysées, nebo kouzlo obyčejných zapadlých uliček s jejich neobyčejnou atmosférou.

V Paříži vás čeká dlouhý seznam památek, muzeí nebo galerií, ale Paříž není jen pastvou pro oči, útočí na všechny smysly. Zaposlouchejte se hudby, kterou vyluzuje pouliční muzikant nebo na kterou tančí svůdné tanečnice některého z erotických kabaretů. Vdechujte vůni parfumérií nebo kavárniček s lahodnou kávou a čerstvými croissanty. Zažijte adrenalin při pohledu z vrcholku Eiffelovky. Anebo to vše můžete pustit z hlavy a jen nasávat atmosféru a pozorovat lidi.

V galerii vám přinášíme fotky nejen úžasných zákoutích a monumetů Paříže, ale ještě úžasnějších svatebních šatů. A nemůžou být od nikoho jiného než VERY WANG.

Jsou to jedny z nejkrásnějších šatů, které jsem kdy viděla ale také zároveň umělecké dílo - exploze šarlatového tylu a krajky. 

Miluji je, protože vypadají jako okvětní lístky červené růže a nutí mě přemýšlet o příběhu Oscara Wilda: Slavík a růže.

Pokud jste se do šatů od Very zamilovali tak jako já, musím vás zklamat. Jsou to šaty z její luxusní kolekce, kde se ceny modelů pohybují od £4,000 to £18,000. Což jsou částky pro mnohé z nás nedostupné.

Pokud ale na svatbu nechcete jiné šaty než od Very Wang, využijte její ekonomické kolekce White by Vera Wang, kterou nabízí například Boutique Vera:  https://www.facebook.com/SvatebniSatyVeraWang

 

 xoxo Kateřina 08.01.2014


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář