Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Závoje a ozdoby do vlasů pro moderní nevěstu

Jsem velký fanoušek všeho, co oživí nudnou a klasickou svatební tématiku a přidá nevěstě moderní nádech. A jelikož hned po šatech se naše zraky spoustředí na účes, i já vlasovým doplňkům věnují velkou část ve svých rubrikách.

Tentokrát jsem vám připravila vlasové doplňky kloboučnické firmy z Austrálie, které jsou vkusné, romantické a velmi svěží.

Najdete zde čelenky, závoje nebo drobné detaily do vašeho účesu. Moje oblíbené kousky jsou červená mašle s jemnou síťkou a velké srdce, jenž působí trochu drze a je to ideální doplněk pro moderní retro nevěstu.

Za nejžhavější trendy ve vlasových doplňcích podle majitelky firmy patří květy - jsou klasické a jsou elegantní. Pokud chcete být decentní, můžete zvolit drobné, které jemně doplní váš účes. Pokud chcete být IN a upoutat pozornost, vyberte jeden velký. Velkým favoritem je také jemná síťka. Máte podle tradice zakrytý obličej, ale nemusíte zvolit klasický závoj, který zakryje většinu hlavy, je velmi výrazný a nemoderní.

A co v současné době neletí? Nesnažte se aby každý detail z vašeho modelu naprosto ladil se vším co máte na sobě. Vypadá to příliš nuceně, jako byste vyšla z výrobní linky. Zkuste z látky vašich šatů vyrobit květ nebo zvolit naprosto jinou barvu doplňku než máte zbytek modelu. Zapojte kreativitu, nechcete přece vypadat tak, že jste přišla do jednoho butiku a tam nakoupila vše. Nechte si vyrobit něco, co bude jen pro vás a co vám navždy bude připomínat váš den.

Podívejte se sami na některé další kusy z nové kolekce 2012/2013, které jsou nachystané ve fotogalerii.

 

 xoxo Kateřina  
16.09.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář