Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se
Kontakt

Telefon:+420 733 689 302
E-mail:kvapilova@svatby-uh.cz
Web:https://www.facebook.com/SvatebniSatyVeraWang
Kontakt:Kateřina Kvapilová

Adresa:Janáčkova 1793
Staré Město
68603
Mapa Svatební boutique Vera Wang

Svatební boutique Vera Wang

Jsme první boutique v ČR specializující se výhradně na půjčování modelů a doplňků z kolekce WHITE BY VERA WANG.

Není divu, že jsou šaty od Very Wang mezi nevěstami tak oblíbené. Její šaty zaujmou výjimečným střihem, krásným materiálem, ručně šitými detaily, ale také odlišnými barvami. Od klasicky bílé, přes slonovou kost a růžovou už nepřekvapí ani šedá, černá a červená.

Vera wang přinesla naprostou svobodu a moderní přístup do svatebního designu. Jak sama říká: Nejsou zde žádná pravidla! Barvy, látky, textury, ženskost - to vše se mísí dohromady v neočekávaných provedeních v každém z jejich kousků a nabízí tak nekonečné možnosti k vyjádření osobitého stylu.

Šaty, které máme skladem, najdete na http://www.svatby-uh.cz/svatebni-saty-vera-wang/

OTEVÍRACÍ DOBA: DLE OBJEDNÁVEK

Facebook: https://www.facebook.com/SvatebniSatyVeraWangSvatební boutique Vera WangSvatební boutique Vera WangSvatební boutique Vera WangSvatební boutique Vera WangSvatební boutique Vera WangSvatební boutique Vera WangSvatební boutique Vera WangSvatební boutique Vera WangSvatební boutique Vera WangSvatební boutique Vera WangSvatební boutique Vera WangSvatební boutique Vera WangSvatební boutique Vera WangSvatební boutique Vera WangSvatební boutique Vera WangSvatební boutique Vera WangSvatební boutique Vera WangSvatební boutique Vera WangSvatební boutique Vera WangSvatební boutique Vera Wang