Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Svatební šaty ze zlata

Zlato je klasický způsob, jak přidat nezapomenutelnou eleganci svatebnímu dni. Reprezentuje bohatství a luxus, což jsou ideální charakteristiky pro tak slavnostní událost. Zlato lze kombinovat s bílou, černou, červenou, vínově rudou, čokoládově hnědou nebo tmavě modrou. To všechno bude vypadat skvěle. Pokud se rozhodnete zvolit zlato pouze pro doplňky, bude to okouzlující doprovod.

Můžete zlato zahrnout již od samého začátku a to svatebními pozvánkami s vyraženým zlatým písmem v obálkách s lesklou zlatou. Existuje mnoho dalších způsobů, jak přidat zlatý dotek vašemu svatebnímu dni. Pořiďte si zlatou reliéfní návštěvní knihu s ozdobným zlatým perem pro všechny své hosty k podpisu, stoly pokryjte zlatými ubrusy, rozvěšte zlaté balónky a navažte zlaté stuhy a všechny vaše hosty zásobte zlatými konfetami.

Zlatá barva prostě udělá okamžitě cokoliv hodnotným, drahoceným a žádoucím. Proto jsem byla naprosto okouzlena těmito svatebními šaty, které jsou celé pokryté zlatými flitry. Klobouk dolů nad touto volbou, je to velmi extravagantní, ale naprosto luxusní!

Buďte si jistá, že v takových šatech zcela strhnete pozornost všech přítomných a obávám se, že mohou trochu zastínit i Vás samotnou. Proto je důležité zvolit decentní líčení i makeup, protože vaše šaty už nesnesou cokoliv dominantního:)

  

   xoxo Kateřina   
04.08.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář