Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Svatba v odstínu šedi

Šedá barva má mnoho významů. Hovoří se o ní jako o nevýrazné a neutrální, oblíbené u bojácných a introvertních lidí. Ano, je to pravda, jelikož je kompromisem mezi černou a bílou, zkrátka zlatým středem mezi dvěma protiklady. V módě je ale šedá na výsluní, jak je to možné?

Jednoduše – ve vhodné kombinaci s výraznými doplňky a šperky se totiž šedá rázem mění v zajímavou, netradiční a svůdnou. Nejmódnější jsou čtyři tóny šedé – stříbřitá, středně platinová, hnědošedá a velmi tmavá, osmdesátiprocentní šedá.

Protože šedá pohlcuje sytost okolních barev, nebojte se ji kombinovat s velmi výraznými, barevnými doplňky. Perfektní dojem vytvoříte, pokud šedou spojíte s křiklavými odstíny, jako je jarní zelená, světle fialová (anebo více tmavě fialové – také úžasný výsledek), růžová, tyrkysově modrá, oranžová, sytě červená a velmi otevřeně a zároveň přátelsky vypadá šedá s pískově žlutou.

Nevhodné barevné kombinace: Šedivá je sama o sobě velmi zvláštní barva, proto se nedoporučuje dolaďovat ji jinými, nevýraznými nebo neutrálními odstíny. Byla by škoda, kdybyste ji nechala zaniknout s černou, béžovou nebo bílou. A pokud ano, zvolte výstřední účes a líčení.

 

 xoxo Kateřina    
18.05.2014


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář