Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Starorůžová

Jak už jste si možná všimli, růžová barva je moje nejoblíbenější, proto si nikdy neodpustím ukázat i Vám, jak je nádherná na svatebních šatech. Tentokrát jsem vybrala jemný starorůžový nádech, který zdůrazní vaši ženskost a nevinnost

Ideálním obdobím pro tento barevný odstín je jaro, kdy kvetou stromy a vy můžete mít nádherné fotky v přírodě. Hodí se ovšem také pro letní svatby například v květinové zahradě

Na fotkách si můžete prohlédnout trojici překrásných šatů, které zcela vybočují ze svatební klasiky. Pro teplé jarní dny se skvěle hodí úzké krajkové šaty s květinovým vzorem ať už v růžové barvě s roztomilým květinovým bolérkem nebo v bílé variantě s  nádhernou vyšívanou síťkou na zádech. Skvěle sednou drobným a štíhlým nevěstám, které se v nich promění v panenky.

Pro zmrzlé nevěsty se nabízí šaty se středně dlouhým rukávem a délkou nad kotníky, kde se ztratí i nějaké to kilo navíc a pozornost přitáhnou květy našité přímo na šatech.

Pokud chcete svou vizáž obohatit nějakým tím doplňkem, skvěle vypadají květinové čelenky nebo krajková čepička a vintage deštníčky, které mohou mít klidně pro oživení výraznější barvu.

A pokud chcete mít dokonale sladěnou růžovou image, nesmí chybět také růžová kytice. Vhodnými květy jsou růže, pivoňky, tulipány nebo pryskyřníky.

 

Tak co, už jsem vás přesvědčila, že v růžové barvě budete ta nejdokonalejší nevěsta? Ne? Tomu nevěřím:)

  xoxo Kateřina   
25.07.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář