Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se
Kontakt

Telefon:+420 733 317 068
E-mail:prodej@slunecniterasy.cz
Web:http://www.slunecni-terasy.cz/
Kontakt:Petr Kvapil

Adresa:Sadová 1755
Uherské Hradiště
686 05
Mapa Sluneční terasy

Sluneční terasy

SLUNEČNÍ TERASY přináší koncept moderního městského ekologického bydlení s využitím sluneční energie a přímého spojení s přírodou.

V současné době je v Uherském Hradišti na ulici Sadová dokončen a zkolaudován první bytový dům Sluneční terasy I. Tento bytový dům nabízí 24 bytových jednotek na celkem 5 podlažích.
Je možnost výběru z bytových jednotek s dispozočním řešením od 1+kk až po 4+kk (od 48 m2 do 120 m2), ze kterých si vybere opravdu každý.

Bytové jednotky o velikosti 3+kk a 4+kk jsou nabízeny v podobě holobytu a dokončovány na zakázku (zahrnuto v ceně), menší bytové jednotky jsou dokončeny ve standardu (zahrnuto v ceně) a jsou ihned připraveny k nastěhování.
U velkých bytových jednotek můžete dát přednost prostorné terase s osazenými květníky a širokým výhledem do okolí nebo obrovské předzahrádce pro příjemné posezení, součástí menších bytových jednotek je krytý balkón.

V přízemí jsou pro usklaďnění věcí, umístění kol a kočárků připraveny sklepní kóje a společná místnost. Parkovací místa s dobrým příjezdem jsou situovány přímo u bytového domu. Okolí bytového domu je upraveno a osazeno zelení. Celý projekt je řešen jako bezbariérový.

Projekt nese zcela odlišné architektonické rysy:
1. odstupňovaná podlaží, která jsou využita jako terasy,
2. točité schodiště umístěné v prostorné arkýřem osvětlené chodbě představující dominantu celého domu,
3. zcela netypické dispoziční uspořádání bytů, které je neobvykle prostorné a vzdušné s dostatkem denního světla,
4. solární panely umístěny na střeše bytového domu pro předehřev teplé užitkové vody, které obzvláště v letních měsících přináší výraznou úsporu energie.

Počátek výstavby bytového domu Sluneční terasy II je plánován na podzim 2012.


V případě zájmu o jakékoliv bližší informace nás naváhejte kontaktovat!Sluneční terasySluneční terasySluneční terasySluneční terasySluneční terasySluneční terasySluneční terasySluneční terasySluneční terasySluneční terasySluneční terasySluneční terasySluneční terasySluneční terasySluneční terasySluneční terasy