Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Rocková svatba

Nevidíte se jako princezna v krásných bílých šatech na romantické svatbě plné růží, motýlků, elegantní a vkusné výzdoby? Ale spíše jako rockový živel, která chce něco nekonvenčního s kouskem originality?Uspořádejte rockovou svatbu! Tady je pár tipů:

  • Oblečte krátké šaty.  Nebojte se ukázat nožky, i když je nemáte úplně výstavní, dobře zvolená délka a vysoké boty dokážou divy!  Navíc máte možnost ukázat své originální tetování. Pokud nemáte svatbu v létě a bojíte se, že byste se třásla zimou, oblečte na šaty krtákou koženou bundičku, ta se totiž hodí úplně ke všemu!
  • Nebojte se výrazných barev. A to ve svatebních doplňcích, výzdobě, líčení nebo kytici. Růžová, černá, červená nebo fialová..ty skvěle oživí a doplní klasickou bílou, tak že to bude vypadat extravagantně, ale ne vulgárně. 
  • Pořiďte si originální obuv. Pokud milujete vysoké podpatky, přidají Vaší imagi sexappeal a vy budete vypadat vyšší a štíhlejší. Nebojte se výrazných barev a šílených doplňků. Vašemu drahému zvolte pohodlnou obuv- nejlépe budou vypadat conversky.
  • Držte se netradičních motivů ve výzdobě. I když to může působit morbidně, lebky prostě k rockerské imagi patří. Můžou se objevit na svatební tabuli, na dortě nebo v květinové výzdobě. Na svatební tabuli budou vypadat dobře také robustní svícny, poháry nebo kovové kříže.

 

Doufám, že nasledujícím článkem jsme dodali odvahu a inspiraci některým z Vás a vy se stanete rockovou star! 

 

 xoxo Kateřina  
13.06.2012

Lenka 07.06.2013 08:32
Trošku emo

Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář