Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Retro účesy

Žijeme v postmoderní době, v níž místo aby vznikaly věci nové, se opráší ty kvalitní, staré. V případě vlasových účesů to platí stejně tak. Jestliže patříte k těm, které zbožňují staré filmy a zašlé časy se skutečnými dámami, jistě oceníte, že třicátá, padesátá i sedmdesátá léta jsou zpět – v podobě retro účesů. Chcete-li překvapit své okolí novým vzhledem a zachovat si image dámy, není nic lepšího, než pustit si starý film (třeba ten od Alfreda Hitchcocka), a inspirovat se lookem hlavní hrdinky.

Svěřte vlasy nažhavené kulmě, sčešte pěšinku na stranu hlavy a vytvořte bohaté a natupírované loknykteré zachvátily svět a staly se naprostou módní senzací. Vytvoříte tím dokonalý glamour look, jenž se bude dokonale vlnit v jarním a letním vánku. Doplňte kolovou sukní, zvýrazněte víčka černými linkami, rty smyslnou růží a stane se  z vás pravá diva. 

V současnosti je nejvýraznější představitelkou retro stylu tanečnice Dita Von Teese, vyznavačky retro stylu vzhlíží k ní i ke klasickým ikonám v čele s Betty Pageovou a Betty Grableovou. "Pin-upkami" byly i slavné herečky Sophie Lorenová, Rita Hayworthová, Jane Russellová či Veronika Lakeová. Typově se značně lišily, přesto je spojuje silné pouto - smyslná ženskost, sex-appeal bez známky vulgárnosti. 

 

Retro účesy jsou trendyoriginální a božsky elegantní.

 

  xoxo Kateřina   
29.07.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář