Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Galerie

Residenční bydlení Sluneční terasy

 Jan Barák realitní makléř projektu SLUNEČNÍ TERASY (ST)

Sluneční terasy je název pro nový residenční projekt, za kterým stojí developerská a realitní společnost Sluneční terasy s.r.o. Představuje koncept  moderního městského ekologického bydlení s využitím sluneční energie a přímého spojení s přírodou. 

V projektu ST si vybere opravdu každý klient. Nabízíme bytové jednotky jako investici lidem, kteří chtěji byt dále pronajímat, jako nový domov pro ty, co hledají bězně bydlení, které je nadstandardní za vysoce konkurenční cenu, jako to nejlepší, dostupné na lokálním trhu. Zdejší lokalita nadchne zejména ty, co preferují bydlení v klidu, s dobrou dostupností do centra. Rodiny s dětmi ocení  zejména nabídku větších specificky řešených bytů, v nichž má každý člen rodiny své soukromí. Byty díky velkým francouzským oknům a prostorným terasám nabízejí také jedinečné výhledy do okolí.

V současné době je v Uherském Hradišti na ulici Sadová dokončen a zkolaudován první bytový dům Sluneční terasy I. 

 

Jaké typy bytových jednotek ST nabízí?

Bytový dům ST I nabízí 24 bytových jednotek na celkem 5 podlažích. Je možnost výběru z bytových jednotek s dispozičním řešením od 1+kk až po 4+kk (od 44 m2 do 120 m2), ze kterých si vybere opravdu každý. Bytové jednotky o velikosti 3+kk a 4+kk jsou nabízeny v podobě holobytu a dokončovány na zakázku (zahrnuto v ceně), menší bytové jednotky jsou dokončeny ve standardu (zahrnuto v ceně) a jsou ihned připraveny k nastěhování. U velkých bytových jednotek můžete dát přednost prostorné terase s osazenými květníky a širokým výhledem do okolí nebo obrovské předzahrádce pro příjemné posezení, součástí menších bytových jednotek je krytý balkón.

 

Jak se cenově byty pohybují a kolik je jich ještě volných?

Ceny bytů se pohybují  od 1 250 000 Kč do 5 000 000 Kč včetně DPH. Vzhledem k současnému doprodeji posledních volných bytových jednotek jsme pro každého klienta schopni připravit individuální cenovou nabídku. Volná je poslední čtvrtina bytových jednotek. 

 

Čím se ST liší od ostatních projektů v UH? 

Projekt nese zcela odlišné architektonické rysy:

  • odstupňovaná podlaží, která jsou využita jako terasy, 
  • točité schodiště umístěné v prostorné arkýřem osvětlené chodbě představující dominantu celého domu,
  • zcela netypické dispoziční uspořádání bytů, které je neobvykle prostorné a vzdušné s dostatkem denního světla,
  • solární panely umístěny na střeše bytového domu pro předehřev teplé užitkové vody, které obzvláště v letních měsících přináší výraznou úsporu energie.

 

Díky kvalitnímu zateplení a využití solárního systému vzniká výrazná úspora energií ročně až 60 %.

K projektu a ke každému klientovi přistupujeme individuálně, osobní jednání je samozřejmostí. Prodej projektu si zprostředkováváme sami, tedy neplatíte žádnou provizi realitní kanceláři za zprostředkování obchodu.

 

Jaká je občanská vybavenost projektu?

Atraktivitu místa podporuje kompletní občanská vybavenost v okolí - mateřská a základní škola, potraviny, lékárna, veterinární klinika, park, bowling i tenisové kurty. Parkovací místa s dobrým příjezdem jsou přímo u bytového domu. Okolí bytového domu je upraveno a osazeno zelení. Celý projekt je řešen jako bezbariérový. 

Do centra cesta autem trvá přibližně 5 min. Pokud dáváte přednost prostředkům městské hromadné dopravy, zastávka autobusu je přímo u bytového domu, pěšky cesta trvá kolem 13 minut.

 

Jaké jsou vize projektu do budoucna? 

Cílem projektu Sluneční terasy je vybudovat obytný komplex 3 budov, který bude nejen krásný, ale také účelný a který posune kvalitu městského bydlení nad běžně dostupnou úroveň. Nyní probíhá vyřizování stavebního povolení pro bytový dům Sluneční terasy II a III. Zahájení výstavby bytového domu Sluneční terasy II plánujeme do konce roku 2012.

Mezi jednotlivými bytovými domy jsou plánovány zelené zahrady, široké vycházkové chodníky, park, který bude sloužit obyvatelům bytových domů pro relaxaci a dětské hřiště.

 

Více informací najdete na webových stránkách: http://www.slunecniterasy.cz/
19.07.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář