Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Podvodní svět

Vím, že už začal podzim, všude se barví listí a my pomalu zapalujeme krb a vaříme si lahodný svařák. Avšak řada z vás už plánuje svatbu, která se uskuteční příští rok. A protože je nejoblíbenější svatební období léto, přináším vám i já letní svatební téma, které oslavuje krásu, teplo a barvy, které toto období přináší. A na co je tentokrát zaměřeno? 

Inspirovali jsme se krásou podvodní zahrady: hejna třpytivých ryb, barevné lekníny, shluky jasného korálu a šumící moře, které odráží každý odstín duhy. Nebylo by přece spravedlivé zobrazit vodní téma pouze v modré a bílé.

A proto tato svatba září v jasných barvách moře životaVodní dekor dotváří ubrus, který připomíná vlny, akvarelové ubrousky a všude po stole rozmístěné mušleperly a korály. Za povšimnutí také stojí lustr, vyrobený z různých kusů barevných látek, který si zvládnete vyrobit sami doma.

Ústředním bodem celého tématu se však staly šaty, o kterých asi málokdo přemýšlel jako svatebních, ale na které asi jen málokdo zapomene! Z naprosto obyčejných šatů jednoduchého střihu dělá naprosto neobyčejné detail podél dolního lemu- akvarelově květinový vzor. Nevím jak vy, ale já jsem se do nich zamilovala na první pohled. A budou se líbit také nevěstám, které nechtějí klasické bílé šaty ze svatebního salonu a přemýšlí o zajímavých společenských šatech, které budou moct nosit také po svatbě.

 
Pojďte si užít podvodní zahradní párty, která vás naladí do skvělé letní nálady
 

  xoxo Kateřina  

 
19.10.2012

Danda 03.09.2013 13:47
Krása a inspirace . Skvělý nápad. Hodně štěstí přeje - Danda.

Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář