Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Móda pro ženichy

Většina mužů by na svou svatbu nejraději vyrazila v obleku z tanečních. A když už souhlasí, že si pořídí nový, chtějí to mít co nejrychleji za sebou. Pánské obleky většinou tedy řešíme my ženy a budoucí manželky. Málokterý muž chce řešit styl obleku, barvu kravaty atd.

Jak jim pomoci vybrat správný oblek?

Protože tmavé obleky jsou klasika, připravila jsem pro vás manuál, jak nosit obleky světlé, aby to působilo velmi elegantně a stylově.

Koná-li se svatba mimo letní období, světlou barvu u obleku pro ženicha bychom vybírat určitě neměli. Toto je vhodné pouze v letních měsících.

Krémový smoking či oblek se hodí nejlépe ke krémovým šatům nebo krémovým šatům kombinovaným s jinou barvou. Pokud si vezmete krémový oblek k bílým šatům, na fotografiích bude krémová barva vedle bílé vypadat zapraně. Pokud trváte na světlém obleku k bílým šatům, volte buď čistě bílý anebo světle šedý odstín.

Různé odstíny hnědé od světlé po tmavou, které naopak ladí více k šatům krémovým. Nicméně, pokud se Vám kombinace líbí, fantazii se meze nekladou. Každopádně barva košile vždy musí korespondovat s barvou šatů a doplňky by měly ladit se šaty,  eventuelně barvou svatební kytice a celým barevným stylem svatby.

Jako doplňky jsou pro ženichy nejvhodnější klasická či anglická kravata. Motýlek je méně častý, používá se výhradně ke smokingu v kombinaci s pásem. Říká se, že ženich by neměl mít motýlka, aby prý nevěstě neuletěl.

 

 xoxo Kateřina  
23.02.2014


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář