Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Medové pokušení

 

Což takhle přidat trochu medové lásky do Vaší svatby? Ukážu Vám neuvěřitelně roztomilý způsob, jak začlenit sladké věci do Vašeho dne.

V první řadě je důležité sjednotit barvy, které se do tématického dekoru hodí. Pro květiny a výzdobu byla použita světle zelená, žlutá a černá, slonová kost a jemně zlatá. Medový design se neobešel bez včelek, které se objevily na talířkách, sklenicích s medem nebo jako držáky na ubrousky. Po obědě se nepodávala tradiční káva, ale čaj s medem, který se nabíral rozkošnýma dřevěnýma dřívkama. Za povšimnutí také stojí světle žluté konvičky na čaj a cukřenky, které mají rytiny včelího plástu.

A kdo nebyl přeslazený z medového designu, mohl ochutnat nadýchané dortíky s květem na vrcholu, které byly místo klasického dortu.

Floristka pro tuto příležitost vytvořila hned 3 druhy kytic. Naprosto neodolatelná je kytice vytvořená z několika desítek žlutých okvětních lístků růží připomínající jeden velký květ. V dalších kyticích byly použity sedmikrásky, růže, kraspédie, gladioly nebo sasanky a vypadaly jako kvetoucí louka.

Na závěr se podíváme na medovou módu. Družička měla oblečené slunné žluté šaty, které byly pokryty žlutou krajkou a kromě otevřených zad byly velmi jednoduché.  Z lehce navlněných vlasů byl svázán drdol a ozdoben malými kvítky.

Nevěsta měla velmi zajímavé řešení svatebních šatů. Skládaly se totiž ze dvou částí - přiléhavých korzetových šatů s krajkou a velké tylové sukně, která byla pomocí stužky ovázána kolem přiléhavých šatků a dodávala modelu objem. Objemné suknice měla vepředu také skrytý rozparek, díky němuž byly nevěstě při sezení vidět krásné dlouhé nohy. 

Nevěsta měla také nádherné vlasy! V prvním případě přirozeně navlněné a rozpuštěné, druhý účes se skládal z dnes velmi oblíbeného rybího copu, který byl ozdoben drobnými živými kvítky.
15.04.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář