Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se
Kontakt

Telefon:+420 608 817 639
E-mail:
Web:
Kontakt:Božena Masaříková

Adresa:Protzkarova 51
Uherské Hradiště
686 01
Mapa Zlatnictví Masaříkovi

Zlatnictví Masaříkovi

Naše zlatnictví nabízí šperky předních značek Morellato, Miss Sixty, Zero, Andre Nicol a další vyrábějící jak klasické, tak moderní vzory ze stříbra a zlata bílého, žlutého nebo kombinovaného. Zvoleným materiálem však nemusí být pouze zlato a stříbro. V poslední době jsou stále oblíbenější šperky z chirurgické oceli, ale i titanové . Jde o odolné a dobře vypadající materiály, které jsou v současnosti ve šperkovnictví hojně využívané. Variant v našem sortimentu stále přibývá, a tak si přijdou na své i zastánci klasických šperků.

Snubní prsteny si můžete vybrat z více než 120 modelů od výrobců Primossa, Benet, Lucie gold a Star gold, případně další na objednávku z katalogu. Prsteny posíláme na dobírku v rozmezí 2 - 4 týdnů.
Provedení prstenů nabízíme v různých barevných kombinacích, šířkách, i s různými povrchovými úpravami a velikostmi kamenů. Tradiční snubní prsteny jsou varáběny ze 14karátového zlata. Povrchovou úpravu můžete zvolit buď lesklou nebo matnou. Samozřejmostí jsou rytiny dle Vašeho přání.

Zásnubní prsteny máme se zirkony, drahými kameny nebo brilianty na objednávku.
Přinášíme nejnovější trendy a jsme připraveni splnit Vám ty nejnáročnější požadavky jako je zakázková výroba dle vlastního návrhu a Vámi doneseného materiálu. Zaručujeme velmi příznivé ceny, kvalitní ruční práci a osobní přístup.

Nabízíme:
Zlaté a stříbrné šperky
Snubní a zásnubní prsteny
Šperky a hodinky z chirurgické oceli
Opravy šperků, výkup
Služby pro zlatníky


Zveme Vás do příjemného prostředí našeho zlatnictví, které najdete na Protzkarově 51 v Uherském Hradišti v bývalém domě Slovač.

Provozní doba:
Po-Pá: 8.30 - 17:00
So: 8:30 - 11:00Zlatnictví Masaříkovi Zlatnictví Masaříkovi Zlatnictví Masaříkovi Zlatnictví Masaříkovi Zlatnictví Masaříkovi Zlatnictví Masaříkovi Zlatnictví Masaříkovi Zlatnictví Masaříkovi Zlatnictví Masaříkovi Zlatnictví Masaříkovi Zlatnictví Masaříkovi Zlatnictví Masaříkovi