Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Mandarinková inspirace

Výrazné barvy jsou letním modním hitem a barva citrusů je rozhodně jednou z nich. Ať už je to citrónová nebo mandarinková, citrusové barvy jsou jako žhavý a ohnivý plamen, který pronikne, zahřeje a osvítí svým leskem vše, co se mu postaví do cesty.

A protože jsou to barvy tak pozitivní, nemůžou nechat chladného snad nikoho. A tak když jsem viděla vintage svatbu ze slunné Kalifornie, která je plná mandarinek a dobré nálady, okamžitě jsem se do ní zamilovala :)

Naprosto mě dostal běhoun na svatebním stole, který je plný mandarinek, doplněný vlčími máky. A tím zábava nekončí! :) Vše je dokonale sladěno - oranžové limonády, makronky, cupcakes, zmrzliny a další dobrůtky...vypadají tak dokonale!

A až se nabažíte všech těch mlsků, prohlédněte si úžasný styling nevěsty. Její elegantní krajkové šaty skvěle zapadají do vintage stylu a co víc? Mají vzor, který napodobuje tvar mandarinek :) Šaty perfektně doplňuje krásná květinovo-mandarinková koruna a celé look perfektně sedí pro bezstarostný styl Kalifornie.

 

xoxo Kateřina     
26.05.2013


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář