Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Ledová královna

 

Opět jsem Vám připravila kontrast bílé (LÉPE ŘEČENO SPÍŠE KRÉMOVÉ) a temně černé.  Tentokrát jsou fotografie inspirované zimními tóny, doplněné měkkými sněhovými vločkami a mrazivým zimním sluníčkem. Není to nádhera? 

Oboje šaty jsou střihově velmi podobné, ale přesto působí tak rozdílně.

Bílé šaty působí plachým a nevinným dojmem, ovšem zapojením vlajícího tylu vznikla velmi objemná sukně, která šatům přidává na dramatičnosti. Celý model mi připadá jak pro ledovou královnu, která neroztaje ani pod hřejivými slunečními paprsky.

Naopak černé šaty působí velmi elegantně a vážně, ale přitom neuvěřitelně žensky a rafinovaně. Velmi zajímavý je detail kaskády peří, který jde od živůtku směrem dolů a dává celému modelu jemný ženský dotek. Opět celému modelu věnuje glanc objemná sukně, která obsahuje přes 4,5 m tylu. Myslím, že pro správnou osobu jsou tyto šaty překrásné.

Doplňky pro záběry byly inspirovány samotnými šaty. Krajková korunka, načechraná kytice plná peříček a čerstvých zahradních růží spolu s jemně navlněnými rozpuštěnými vlasy vypadali až dětsky nevinně a neuvěřitelně překrásně.

Jemná krajková maska s labutím pérem byly perfektní alternativou ke klasickému závoji a spolu s ledabyle vyčesaným drdolem působily velmi vkusně a módně. Za povšimnutí stojí i líčení, které zakládá na alabastrově bílé a dokonalé pleti a výrazných očích. Kouřové líčení je u svatební vizáže velmi populární a jak sami vidíte je použito ve 2 variantách- bílá přecházející v koutkách do černé barvy nebo naopak celé víčko pokryto odstíny černé a šedé. 

 
03.04.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář