Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Květinové šílenství

Romantické duše se nad těmito šaty určitě zaradují. Ne každý by je ovšem zvolil jako svatební. Je to návrat k retro stylu, který se poslední dobou tak často objevuje v současné módě. Je pravda, že se nehodí pro každou příležitost. Kdo má ovšem svatbu v létě pod širým nebem, jsou pro zahradní párty jako stvořené. 

Je několik možností, jak začlenit květiny do vaší svatební vizáže. Pro romantické a klasické svatby můžete zvolit pouze květinovou krajku, která pokrývá celé šaty nebo jen některé části. Pokud toužíte jen po malém květinovém doplňku, použijte květinu, která zdobí váš pas nebo kyčel. A pro odvážnější a netradiční nevěsty se nabízí květinový potisk po celých šatech, kdy barevné tóny jako růžová, fialová nebo třeba zelená budou protékat celými šaty.

Letní svatby venku nebývají tak moc svázané přísnými pravidly a proto se nevyžaduje, aby byly tak moc formální. Vy i vaši hosté můžet klidně běhat na trávníku či písku bosi, hrát kriket nebo petanque a užívat si letní sluníčko. 

Svěží a uvolněnou svatbu můžete vidět na následujících fotkách. Novomanželé svým oblečením skvěle doladily zahradní slavnost. Velmi originální také je, že nevěsta použila látku ze šatů i na své střevíčky a na kravatu a kapesníček ženichovi, takže byli dokonale sladěni.
09.04.2012

Zdenka 25.11.2012 14:05
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o nějaké informace k zde uvedeným fotografiím. Zajímalo by mě, odkud jsou šaty a kolik stály a také místo svatební hostiny, vypadá to moc krásně. Děkuji.

Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář