Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Klobouky? ano.........alternativa k závoji

 

Svatební den je jeden z nejšťastnějších dnů každé ženy. Kromě výběru svatebních šatů hrají důležitou roli i vhodně zvolené doplňky. Většina nevěst si potrpí na klasický závoj, jiné volí do vlasů květy, šperky nebo čelenky. Alternativou pro moderní ženu mohou být také módní klobouky. Jaký druh svatebního klobouku si vyberete záleží jen na vás, ale měl by podtrhovat váš svatební model a vaši osobnost.


Koktejlové klobouky

Stávají se stále více oblíběnější u mladých dívek.Většina těchto klobouků je malých velikostí ozdobených kvítkami, peřím a závojem, který překrývá část nebo celý obličej. Chcete-li trochu oživit vaš jednoduché svatební šaty, zkuste klobouček pokrytý pštrosými perami. Koktejlové klobouky se hodí pro většinu jednoduchých splývavých šatů a můžou být použity i jako čelenka spojená s tradičním závojem.


Pillbox hat

Pillbox je kulatý kloubouk bez střechy,který se nosí ve středu nebo v zadní části hlavy. Byl hitem v 30.letech, ale tato módní linie byla znovuobnovena Jackie Kennedy. Pokud se chystáte pro staromódní vzhled ala Hollywood, zkuste "krabičku". Můžete ji nosit  s vlasama svázanýma nahoru, ale dodržujte jednoduchý a uhlazený design. Zkuste nízký culík nebo elegantní drdol. Pillbox vypadají nejlépe k pouzdrovým vypasovaným, dlouhým splývavým nebo šatům v A-linii.


Klobouky s širokými okrajemi

Jsou velice populární pro venkovní slavnosti. Vhodné pro nevěsty, které chtějí být elegantní a šik. Pokud si vyberete tento typ klobouku nechte své vlasy rozpuštěné působící romantickým dojmem nebo vyčešte stylový drdol.

Nezapomeňte klobouk sundat, když chcete někoho obejmout nebo chcete být s někým v těsné blízkosti.
30.03.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář