Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Jak ozdobit auto pro nevěstu?

Na výzdobu auta pro nevěstu je kladen rozhodně větší důraz než na auta ostatní. Samozřejmě i toto odvětví svatebního byznysu podléhá módě a dříve využívané panenky jsou dnes pasé a přežitek. V kurzu jsou nyní různé dekorace z živých či umělých květin, organzové a tylové šerpy různě zdobené, nabídek je spousta a většinu dekorací si můžete půjčit ve svatebních salonech či nechat zhotovit v květinářství.  

Dekorace se obvykle umisťuje na přední kapotu auta, ale dnes už se zdobí také boční kliky či zadní část auta anebo boční okénka. Nedávnou novinkou jsou také samolepící nápisy na okna nebo samolepící etikety na SPZ anebo různé magnetické tabule s nápisy NEVĚSTA, ŽENICH či NOVOMANŽELÉ, které můžete na auto upevnit. Barevně by výzdoba měla ladit s celkovým laděním svatby (tedy s kyticí apod.).

Nevěstám, které by chtěli vyzdobit svůj vůz stejně honosně jako třeba svatební tabuli, jsem připravila ukázku nejrůznějších květinových dekorací, které z vašeho auta udělají umělecké dílo:)

Fotografie jsou pořízeny na tradiční květinové slavnosti Havířov v květech, která představuje průvod koňských spřežení, brazilských tanečnic, bubeníků, nazdobených aut světových značek, veteránů, ale i dětí havířovských mateřských a základních škol a zájmových kroužků, dechovek a pěveckých sborů. 

 

Užijte si tuto velkolepou květinovou show:)

xoxo Kateřina   
16.08.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář