Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Inspirace pro jarní svatby

Začínají kvést květiny, země se probouzí ze zimního spánku, ptáci zpívají své krásné serenády. Jaro je překrásné období pro pořádání svateb..

Proto jsme pro vás připravili galerii, která vás okouzlí svou jarní atmosférou.

Vizáž: Moderní rybí cop, s ofinou zvlěnou a zvedlou tak, že krásně rámuje obličej. Větvička kapradiny dodává dotyk svěžesti. Blond vlasy skvěle odráží světlo a úžasně ladí s jemným make-upem.  

Móda: Jemné krajkové šaty na obřad skvěle ladí s tlumenými odstíny zelené ve svatební výzdobě a vytváří příjemný a přirozený vzhled. Šaty na večer byly taktéž vybrány v tlumeném odstínu zelené, elegantně spadlý výstřih působí neuvěřitelně vzdušně. Do vlasů byla zvolena čelenka z ozdobné krajky doplněná jemnými květinovými lístky.

Dekor: Nepřehlédnutelná převislá svatební kytice, která vytváří výbuch zelené a bílé barvy. Kaskáda z asparágusu je vytvořena také na nahém svatebním dortu, který je poslední dobou tak populární, hlavně pro rustikální svatby.

Svatební tabule je ozdobena zelenými vázami z foukaného skla, omotanými pytlovitou stuhou, která dodá rustikální vzhled. Každá vázička je naplněná divokými květinami.

 

Svěží jarní náladu všem 

 

 xoxo Kateřina    

 
31.03.2014


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář