Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Dráždivě červená

Musím se přiznat, že miluju Veru Wang a její svatební módu. Její šaty jsou úžasné a jednoduše berou dech. Proto jsem také nadšena z její nové kolekce jaro 2013. Ale než začnete šílet, přiznám se, že červenou barvu bych na svatbu také nikdy neoblekla a všechny tyto modely jsou k dispozici také v tradiční bílé a krémové.

Vera Wang se v této kolekci inspirovala tradiční čínskou svatební paletou barev a oslavou lásky. Ve východních kulturách totiž červená barva není překvapením, ale úplnou samozřejmostí ve svatebním oblékání. Je totiž tradiční příznivou barvou, která symbolizuje štěstí.

 

Při výběru svatebních šatů, myslete na to, že tato výrazná barva nesluší každému. Blondýnkám a brunetkám se světlou pokožkou svědčí studené odstíny červené, krvavěčervená nebo malinová. Tmavovláskám sedí červená jako taková a to v různých odstínech. Ovšem černovlásky na červenou pozor, lepší budou odstíny s oranžovými podtóny.

Je jisté, že červené svatební šaty v našich podmínkách vyžadují značnou odvahu, buďte to proto právě vy, kteří protrhne bílé tabu. A pokud si prostě netroufáte obléct se do červené od hlavy až k patě, sáhnětě pouze po takto laděných doplňcích.

 

 

s láskou Kateřina
22.04.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář