Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Galerie

DIY: Větrníky jako výzdoba svatební tabule

Pokud jste milovníky různých papírových doplňků, můžete si na svatební výzdobu vytvořit vlastní. Papírové větrníky mohou být skvělou alternativou ke květinám na svatební tabuli nebo mohou být zavěšené a tvořit originální pozadí svatebního obřadu, který se koná někde vevnitř. Samozřejmě si je můžete vytvořit v různých barvách tak, aby ladily s designem celé vaší svatby.

 

Co budete potřebovat:

  • Listy barevných papírů o rozměrech 8,5 x 11 cm
  • Nůžky
  • Oboustrannou pásku
  • Lepící pistoli 
  • Karton 

 

Postup: 

Krok 1: Složte listy papíru jako harmoniku. Přehyby musí být na stranách dlouhé 8,5 cm. Pokud chcete větrníků udělat opravdu hodně, můžete si práci ulehčit tím, že budete skládat více listů papíru v sobě

 

Krok 2: Pokud chcete vytvořit středně velké větrníky, roztřihněte složenou harmoniku na půl. Na 1 střední větrník budete potřebovat 4 půlky.

 

Krok 3: Pokud chcete konce větrníků více uhlazené, zaoblete pomocí nůžek konce každé složené harmoniky. Můžete taky na konce harmoniky použít děrovačku a proděravět jednotlivé části větrníku. Dostanete tak charakterističtější vzhled samotného větrníku.

 

Krok 4: Použijte oboustranné pásky a přilepte jednotlivé části harmoniky k sobě tak, že vytvoří větrník.

 

Krok 5: Pokud chcete, aby větrníky lépe držely tvar, vystřihněte z kartonu kruh a nalepte ho pomocí pistole jako podporu na zadní stranu větrníku.

 

Krok 6: Jakmile budete mít početnou sbírku větrníků, můžete je začat aranžovat na stůl. Vhodné je rozmyslet si, jak budou větrníky uspořádány a potom je k sobě přilepit, aby nepoletovaly po stole. Velmi originální uspořádání je vyvořit z větrníků kaskádů, která bude padat směrem ze stolu.

 

 
13.03.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář