Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Barevná zahradní párty

Toužíte po netradičním místě pro svatbu? Nechcete se vdávat ve fádní obřadní síni, neláká vás ani svatba na zámku? Máte rádi přírodu? Pak je volba jasná! Svatba na zahradě! Co obnáší a jak se na ni připravit, aby vše klaplo?

Rozkvetlá a upravená zahrada, sluneční paprsky a jemný vánek. To jsou ideální podmínky pro svatbu na zahradě. Ne vždy ale počasí vyjde. Pokud se chystáte  na zahradní svatbu, měli byste myslet i na to, že může pršet. Vybírejte proto místo, kde je altán nebo jiný přístřešek, kam se budete moci schovat před deštěm.

Většina zahrad, na nichž se svatby konají, nabízí nejrůznější romantické altány – svatba se koná venku, na zahradě, ale přitom je jisté, že v případě nepříznivého počasí nezmoknete.

 

Kde?

V případě, že nemáte vlastní zahradu, a přesto se chcete brát venku, není nic ztraceno. Svatby na zahradě frčí a nabídka venkovních prostor, kde je možné obřad uskutečnit se rozšiřuje. Podívejme se alespoň na pár tipů, kde svatbu na zahradě mít.

  • Pokud holdujete vínu, mějte svatbu na vinici
  • Slunce, vítr, květiny a krásné vůně to všechno Vás čeká pod širým nebem přímo na rozkvetlé louce.
  • Jste milovníci krásných přírodních scenérií a chcete Vaši svatbu spojit s výhledem na historickou architekturu? Což takhle svatba v botanické zahradě.
  • Toužíte mít svatbu na venkovské usedlosti mezi poli, loukami a lesy? Což takhle svatba na statku.

 

Kdy?

Svatba na zahradě může být velmi romantická v květnu, kdy vše krásně kvete. Ale to jen v případě, že nevěříte pověrám o svatbách v květnu. Pro svatbu na zahradě je jinak ideální období od června do září. Na podzim bývá sice již chladněji, ale zbarvené stromy na zahradě výborně dokreslí atmosféru.

 

xoxo Kateřina 
30.05.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář