Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Barbie kolekce svatebních šatů

Barbie je světově nejznámější a nejprodávanější panenka, poprvé představená veřenosti na největším veletrhu hraček v New Yorku v roce 1959. Ruth Handlerová, spoluzakladatelka firmy Mattel, vtiskla Barbie podobu moderní americké modelky, dívky, která dokáže vše, nač si vzpomene a vybavila ji nekonečným množstvím modelů a doplňků, prodávaných zvlášť. Není divu, že tyhle možnosti okouzlily každou budoucí slečnu. Během existence panenky Barbie oblékali panenky tak známí návrháři jako jsou: Christian Dior, Bob Mackie, Nolan Miller, Vera Wang, Byron Lars. Krom panenek pro holčičky se tedy prodávají panenky sběratelské, jejichž šaty jsou hotová umělecká díla. 

Barbie prošla za ty roky mnoha změnami a řídila se módními trendy jak v oblékání, tak i v úpravě vlasů a líčení. Je obrazem historie oblékání od doby, kdy byla uvedena na trh hraček.

A právě touto ikonou se nechala inspirovat japonská firma Kuraudia a vytvořila zcela unikátní barbie kolekci svatebních šatů, která je k dispozici pouze v Japonsku.

Barbie tedy není jenom hračka, ale vysoce módní značka na trhu. Mnoho návrhů se již barbie stylem inspirovalo, avšak tato svatební kolekce má zcela novou úroveň.

A pokud se Vám zdají tyto svatební šaty šílené, bude to tím, že Japonci nejsou zvyklí na konvence a škatulky a rádi kombinují různé styly. Pro moderní japonské umění, architekturu i oblékání je typická originalita a chuť experimentovat. 

Následující kolekce je neuvěřiteně holčičí, s mraky načechraného tylu, mašliček, flitrů, krajek a kanýrů. Důraz je kladen na ženskost, roztomilost, krásu a eleganci. Při vytváření outfitů se myslí i na nejmenší detaily. Boty, kabelku, účes, klouboučky – vše zdobí malé mašličky a ozdoby. 

A protože Japonci umí být v oblékání i pořádní rebelové, nechybí ani růžové punk rockové šaty ve stylu Avril Lavigne:) (viz obr.2)

 


 
17.04.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář