Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Ať žijí neonové barvičky!

Podívejte se na fotky ze svatby svých známých a přátel. Co vidíte? Bílou, šapmáň, slonovou kost? Na stejné frekvenci vibruje garderóba většiny nevěst. Ne že by tyhle vámi milované, bezpečné a neutrální barvy byly letos out, ale během jarních a letních měsíců si nešlo nevšimnout, že všude kolem vás výrazně přibylo barev.

Citrónová, jedovatě růžová, oranžová, tyrkysová plus celé spektrum duhy. Toto barevné šílenství se mi náremně zamlouvá, ale pořídit si něco takového pro sebe? Většině z nás chybí odvaha. V praktické mysli se nám objeví, že se to na svatbu nehodí, je to moc křiklavé, výrazné a že to nebude mít s čím ladit. 

Nejste-li na barvy zvyklá, ale chtěla byste se s nimi aspoň trochu sžít, nemusíte hned oblékat celé neonové šaty, použijte menší doplňky. Klíčem úspěchu je jednotlivé barevné kousky zkombinovat s neutrálními barvami. Neutrál jednoduše oživíte pořádně barevným odvazem v podobě kabelky, pásku, šátku či ozdoby do vlasů, bot, punčoch nebo vašich nehtíků.

Stejně tak můžete postupovat u výzdoby svatební hostiny. Pokud zvolíte neutrální ubrusy na stoly, můžete je zaplnit barevnými talířky, vázičkami, svícny, jmenovkami nebo cukrovinkami. Fantazii se meze nekladou.

Při výběru barvy se řiďte vlastní intuicí. Vyberte takovou, která se vám líbí, která vám dělá radost. Se žádnou se nedopustíte módního faux-pas, nosí se totiž všechny

 

 Ať už je umístíte kamkoli, jedním si můžete být jistá, v davu se neztratíte!

 

 

 

   xoxo Kateřina   
07.08.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář