Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Africké safari

Daleko od rušných ulic a hluku města, je jedno opravdu výjimečné místo, které vás nutí se zastavit v čase a užít si chvíle jedinečných zážitků. Je to sídlo paní Bubliny - nádherného slona afrického s velkýma ušima, chobotem, velkýma nohama a také s velkým srdcem.

Sloni v mnoha zemích po celém světě symbolizují trpělivost, moudrost, dlouhověkost, sílu a štěstí rodiny. A to jsou důležité složky každého receptu šťastného manželství.

Cílem následujících fotografií bylo vytvořit jednoduchý, ale přitom naprosto originální svatební design. A to se povedlo! Celý svatební design byl laděn v zemitých tónech s mírnými barevnýmni akcenty jemně oranžové, bledě modré nebo tyrkysové. 

Nevěsta byla ohromující, během celého dne vyměnila několik modelů. Při obřadu měla šaty v barvě slonoviny, které byly velmi jednoduché, pouze v pase byly zvýrazněny šedým květem. Po obřadu se převlékla do méně formálních šatů, ve kterých se mohla uvolnit a užívat si atmosféru kolem. Také účes už byl vzdušnější, vyčesaný na stranu a ozdobený přírodními prvky jako je peří a listí. Klíčovým prvkem jejího vzhledu se vždy stal masivní šperk v rustikálním stylu.

Nevěstiny divoké plavé vlasy dodaly fotografiím na dramatičnosti a její makeup, který měl domorodé znaky, byl zcela unikátní.

Design svatební kytice měl taktéž jedinečný charakter. Kytice měla bambusovou rukojeť se suchými přírodními prvky znározňující sucho safarské pouště a dlouhými péry zastupující divokou stranu safari.

Čerstvě řezané bambusové doplňky pomohly vytvořit strukturu pro oltář. Palmové listy a svíčky vytvořili příjemnou atmosféru během obřadu. Elegantně zařízené bambusové židle a jídelní stůl pokrytý ubrusem se zvířecím potiskem se stal ideálním místem pro trochu romantiky.

 
12.04.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář