Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Živá nevěsta Tima Burtona

 

Tato extravagantní svatba je dokonalým příkladem toho, jak začlenit osobnost páru do svatebního dne. Kinsey a Luke jsou velmi zábavný a jedinečný městský pár, který rád hraje videohry a vyrábí si své vlastní haloweenské kostýmy. A proto si i svůj svatební den chtěli udělat po svém. Vymysleli proto tématickou svatbu ve stylu Tima Burtona. Tento osobitý režisér je známý svými ponurými a hororovými snímky jako Sweeney Todd, Mrtvá nevěsta nebo Ospalá díra. A přesně v tomto duchu jsou i následující fotografie. Celá svatba se uskutečnila na podzim, což bylo skvěle zvolené období, protože je to čas haloweenu a to vše se odrazilo i ve svatební výzdobě.

Nevěsta zvolila bílé vypasované šaty protkané černou stuhou a k tomu perfektní doplňky jako červené střevíčky s lebkami, černočervený květ ve vlasech a protože se svatba konala na podzim tak i červený šál. Tuto barevnou kombinaci zachovali i svatební hosté, kteří byli jen v černých a červených barvách jako v drákulovi:)

Svatební hostina nesla barvy šatů nevěsty a stejně jako byly její doplňky rudě červené tak i doplňky na stolech jako ubrousky, květy a mašle na židlích byly ve stejné barvě. Za povšimnutí stojí určitě i svatební dort, který měl 3 padající patra, vlčí máky, ale i strašidelné postavičky ve své výzdobě.
02.04.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář