Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Galerie

Zavítejte do Svatebního Světa

Plánujete svatbu a hledáte toho pravého on-line pomocníka? Chcete se o svatbě dozvědět všechny důležité informace a inspirovat se nejnovějšími svatebními trendy? Navštivte na Svět svateb, svatební portál, který vás provede svatbou krok za krokem. 

Soutěžte o hodnotné ceny na stránce svatební soutěže. Překvapí vás jedinečná databáze všech probíhajících svatebních veletrhů. S výběrem správných svatebních šatů, oznámení a prstýnků vám pomůže katalog svatebních služeb a seznam jejich dodavatelů.  

 

Soukromý svatební web ZDARMA 

Založte si snadno a zdarma soukromý svatební web. Sestavte si svatební rozpočet, interaktivní kalendář příprav a sdílejte fotografie se svatebními hosty. Velkým pomocníkem pro vás a vaše svatební hosty bude rezervační seznam svatebních darů, který je součástí svatebního webu. 

 

Svatební E-book ZDARMA

ZDARMA si v PDF stáhněte elektronickou příručku - svatební E-book, která vás provede jednotlivými kroky plánování svatby a seznámí vás s nástrahami svatebních příprav.

 

Svatební diář

Šikovný pomocník do kabelky - svatební diář vám usnadní přípravy svatby a sejme z vás úvodní stres, který trápí mnohé budoucí nevěsty. Diář vás ve 20 různých záložkách provede kompletním plánováním svatby. Pomůže vám mít všechny přípravy pod kontrolou a na nic nezapomenout.

Věříme, že s portálem Svět svateb.cz překonáte náročné svatební přípravy a bude vám oporou ve svatebním shonu, zdrojem důležitých informací a taktéž zábavou a potěšením.

 

 

Svět svateb
www.svetsvateb.cz


31.10.2013


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář