Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Slovácká svatební show 2015

V nevěstin ráj se v neděli proměnila tři podlaží bývalého staroměstského cukrovaru. Do posledního místa zaplněné Kongresové centrum firmy Rec Group hostilo již čtvrtý ročník Slovácké svatební show. Pořadatelky letos pro více jak pět stovek návštěvníků připravili šestihodinový maraton složený z šesti módních přehlídek, několika tanečních vystoupení, kadeřnické a kuchařské exhibice, ukázek floristiky, dekorací a všeho, co patří ke svatbě. Zasloužený zájem si získala také show s názvem Svatba nanečisto.

Snoubenci a rodiče plánující sňatky si mohli vybrat z nabídky více jak pěti desítek vystavujících firem prakticky vše, co je pro bezchybný svatební den třeba. Vedle ukázek módních prstenů či květin bylo možné nejen zhlédnout, ale i ochutnat ukázky práce cukrářů. Nechyběl ani improvizovaný fotografický ateliér, z něhož jste si mohli odnést rovnou hotové fotografie.

Všem vystavovatelům, kteří pomohli dotvořit báječnou atmosféru, děkujeme za jejich nasazení a věříme, že naše akce byla především inspirací budoucím nevěstám a ženichům.

organizátorky Kateřina Kvapilová a Andrea Duchovny  

 30.12.2015


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář