Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Slovácká svatební show 2014

Každoročně probíhá několik svatebních veletrhů, ale je dobře, že vznikl jeden i na Slovácku. V kraji, kde jsou svatby velké, bohaté a krásné a místní nevěsty mají stále vyšší požadavky a chtějí jít s nejnovějšími trendy.

Slovácká svatební show 2014 proběhla potřetí, jak už je zvykem, v půlce listopadu a nalákala spoustu nových návštěvníků. Výběr prostoru, kde se veletrh konal, byl opravdu fascinující. Kdo jste v kongresovém centru firmy REC Group s.r.o. ve Starém Městě  byli, určitě nám rozumíte. Kdo jste nebyl, stojí určitě za to se příští rok přijít podívat.

Show se konala ve ve třech patrech a ačkoliv místa bylo dostatek, přišly stovky lidí, kteří prostor narvali doslova k prasknutí. Návštěvníci měli možnost projít skoro šedesát stánků nabízejících prakticky vše potřebné pro svatbu. Od šatů, přes prsteny po cukroví, jídlo, víno a ubytování.

Plně nabitý program nenechal návštěvníky vydechnout prakticky od 12:00 - 17:00 hod. Nabízel 6 bloků módních přehlídek, tanec, vstupy živé kapely, floristickou a kadeřnickou show a na závěr také tombolu... 

Nechybělo také překvapení a naprostá novinka v letošním programu - show svatební proměny s názvem NETRADIČNÍ NEVĚSTA. V rámci floristické, kadeřnické show a módní přehlídky jsme proměnili 4 dívky do 4 různých typů nevěst BOHO/ROCK/RETRO/ANTIKA. Našim cílem bylo předvedení odlišných svatebních stylů a motivování budoucích nevěst k odvážnějším vizážím, vybočujících od zavedené klasiky.

Pokud jste neměli tu příležitost navštívit tuto jedinečnou podívanou, přinášíme vám fotogalerii toho, co vše vám ušlo. Více fotek potom najdete na facebooku https://www.facebook.com/SvatbyUh. 

Zpětně bychom rádi poděkovali všem návštěvníkům za hojnou účast na našem 3. ročníku. Věříme, že se vám Slovácká svatební show 2014 líbila a že jste zde jako budoucí novomanželé našli vše co jste potřebovali.

Všem vystavovatelů a partnerům děkujeme za projevenou důvěru v tomto ročníku a věříme, že jsme společně dokázali více než jsme vůbec jenom doufali. 

 

Vaše svatby-uh

24.11.2014


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář