Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Květinové víly

Tentokrát jsme pro vás připravili několik květinových korzáží, které mají inspirovat nevěsty a družičky, jak nosit květiny ve vlasech..Všechny účesy vyvolávají bohémskou atmosféru od rockového stylu, přes hippies až po uvolněný éterický vzhled.

Nechte se inspirovat následujícími copy, pletenci nebo korunkami a získáte různé pohledy na účesy s květinami.

1. květinový look obsahuje korunu plnou růžových růží a zelených hortenzií a lichotí jemným vlnám padajícím na ramena. Vytváří dramatický vzhled, který ale díky pastelovým růžím působí úžasně romanticky.

Další květinová vizáž tvoří voňavý věneček z rozmarýnu, světle modré chrpy a listnatce. Hodí se pro bohémské typy, kterým je blízký vzdušný, hippie styl.

Následuje úžasně romantická a originální mašle vytvořená z pramenů vlasů, doplěná lehce zvlněnými loknami. I u tohoto modelu nechybí živé květy a jsou jimi růžičky bílé hortenzie. A výsledek? Sofistikovaný a elegantní dotek romantiky.

Další korzáž je vhodná pro nevěsty,které chtějí květiny více začlenit do svého účesu a skládá se ze zapleteného copu doplněného velkými lila květy hlaváče nebo jemnými růžovými kvítky.

Od romantiky jsme se opět vrátili k hippie stylu vytvořeného pomocí spletených sedmikrásek.

Poslední look je vhodný pro rockově zaměřené nevěsty, které chtějí něco trochu extravagantního. Skládá se totiž z fialově prodloužených vlasů, které skvěle ladí s květem ve vlasech a květinovým náhrdelníkem.

 

Nemůžete se rozhodnout, který ze stylů se vám nejvíce líbí? Tak to jsme na tom podobně!

 xoxo Kateřina  
10.09.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář