Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Červené doplňky

Vášeň, láska, prosperita - perfektní spojení, kterého docílíte, když přidáte červenou barvu do jakékoliv svatby. Jasně červená a čistota bílé barvy spolu vytváří nezapomenutelné a okázalé svatební prostředí, na které budou mít vaši hosté nádherné vzpomínky.

Kde všude je vhodné použít čevenou, aby jste docílili krásné, ale zároveň vkusné slavnosti?

  • Svatební dort - stejně jako v případě celé svatby, můžete použít jen pár červených doplňků, které vašemu dortu dodají správnou jiskru. Ozdobte ho červenými květy, sladkou pochoutkou pro hosty v podobě jahod, malin, rybízu nebo třešní nebo velmi decentně vypadajícími červenými stužkami kolem obvodu dortu. 
  • Stoly potáhněte bílými ubrusy doplněné červeným saténovým běžcem, který vede středem stolu nejlépe až k zemi. Pokud chcete červené barvy více, použijte červené ubrousky, každému hostovi udělejte čevené nebo bílé čokoládky a po stole rozmístěte bílé vázičky plné červených růží.
  • Zadek židlí ovažte červenými stuhami zakončených květem, každému hostovi můžete také nechat na místě jednu růži.
  • Nevěsta - pokud budete mít čistě bílé šaty, nabízí se jako výrazný doplněk červená svatební kytice a rudé střevíčky. Do vlasů můžete uvázat červený květ, nehty budou vypadat velmi sexy v červené barvě. 
  • Svědkyně - pokud budete mít jednoho ze svědků ženu, poraďte jí červené společenské šaty, které budou vytvářet užásný kontrast s vaší něžnou róbou a zároveň nasprotsto dokonale ladit s doplňky celé svatby.
  • Ženich nemá moc možností, jak použít červenou ve svém svatebním outfitu. Kromě červeného kapesníčku nebo kytky v klopě bych žádné vězší experimenty neriskovala. Velmi vtipně však použil červenou ženich v následující galerii, kdy oblekl černé ponožky s bílými puntíky a červeným srdíčky. Pokud na tento kousek někde natrefíte, ihned kupujte, je to opravdu dobrý nápad! 
  • A konečně místo obřadu. Pokud máte svatbu venku je spoustu možností, kde červenou použít. Kromě klasických květinových dekorací, stuh a bran, můžete vytvořit romantické srdce z červených okvětních plátků, ve kterém budete s ženichem přímo stát. Po skončení obřadu se nabízí skvělé fotky s padajícími plátky růží a blbnutím přímo v srdci:) Pokud budete mít svatbu v zahradě a nemáte pro všechny hosty nachystáno posezení, kupte spostu červených polštářů, které rozmístíte po zahradě a hosty usadíte na ně.

 

 Je tedy červená svatební barvou? Ano může být a umí být neuvěřitelně sexy!

  

xoxo Kateřina   
12.08.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář