Kontaktujte nás: +420 733 689 302 Facebook Facebook Zaregistrujte se Přihlaste se


Barevné Velikonoce

Velikonoce je krásné období pro uspořádání svatby. Přichází jaro a s ním i naděje na znovuzrození a nový život - ideální symbol nového společného života. Velikonoce pro nás také znamenají prodloužený víkend, kdy má většina lidí volno a je tedy dostatek času na uspořádání svatby.

Připravili jsme pro Vás velikonoční inspiraci v trochu netypických velikonočních barvách a to je bledě modrá a zlatá. V těchto odstínech byly vyzdobeny velikonoční vajíčka, zapáleny drobné svíčky, ušity nevěstiny šaty a upečen svatební dort. Jako kontrast k barevné výzdobě byly zvoleny klasické jarní barvy bílá a žlutá. Na svatební tabuli uvidíte narcisy, tulipány, kočičky nebo velikonočního zajíčka. Příjemnou jarní atmosféru dokreslují kvetoucí stromy a zelenající se tráva.

I vy si můžete vytvořit vlastní velikonoční atmosféru. Plot, stromy a keře okolo domu ozdobte malovanými vajíčka a ovažte tylovými mašlemi.

Jaro přináší spoustu svěžích inspirací, můžete například ozdobit svatební tabuli opravdovou trávou. Do ploché misky nasypte hlínu a vložte do ní obilí. Obilí denně zalévejte a asi po 3 týdnech Vám vyroste zelená traička. Do trávy můžete vložit velikonoční kraslice, které budou ladit s barvou Vaší svatební tabule a budou malým dárkem pro Vaše hosty.

Po stolech můžete také rozmístit malá čokoládová vajíčka, zajíčky nebo kuřátka.

 
10.04.2012


Přidejte vlastní komentář

Nyní odpovídáte na vybraný komentář